Forum studentów Geologii Górniczej i Poszukiwawczej

Politechnika Śląska


#1 2008-02-15 18:30:09

przybol

Administrator

1298776
Zarejestrowany: 2007-03-09
Posty: 29
Punktów :   
WWW

plan na semestr 6

Siemizna.
Oto plan na nowy semestr:
http://www.imagic.pl/public/pview/115512/skanuj.jpg


Proponuję zrobić pewne zmiany. Trzeba by się dogadać z prowadzącymi ale nie podoba mi się to co widzę na tej durnej rozpisce.
To co widzę w piątek. Ta cała praktyka to obstawiam, że chodzi o praktykę w lipcu. Sądzę więc że będziemy w piątek kończyć o 12.
Proponuję zajęciami z wtorku i środy zapchać okienko w czwartek i dodać w piątek po 12. Mielibyśmy tylko 2 dni zajęć.

Offline

 

#2 2008-02-15 21:11:24

Orzeski

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 7
Punktów :   

Re: plan na semestr 6

Kurwa plan jest zjebany troszkę. Mniemam iż te pierdolone zajęcia w terenie to ta praktyka. Ale to kurwa wietnictwo to chyba ich pojebało już doszczętnie ! Jak można - co ja mam kurwa jebać do 20 na uczelni !
Ja proponuję tak zrobić - wyjebać to tak jak mówił Rafał albo:
Wiertnictwo wdupić we wtorek albo nie - zobaczy się we wtorek !
W każdym razie musimy zrobić tak, że tylko dwa dni się uczymy 0 mnie jebie jak to zrobimy - ale tak musimy to zrobić żeby wszystko było ok. Bo to jest kurde normalnie niemożliwe żebym tak cżęsto do szkoły jechał. A najlepiej to wdupić wszystko na poniedziałek i wtorek - wiem wiem - o nie przejdzie !!!
I ten język !!!
Tylko nie dawać nic na piątek po wtedy większośc i tak będzie kończyć wszystko po języku .... !

i

Offline

 

#3 2008-02-17 08:28:51

ibanez

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 4
Punktów :   

Re: plan na semestr 6

Ja proponuję coś takiego... zawalić cały poniedziałek,wtorek od rana do wieczora i zrobić środę, czwartek i piątek wolny !!! albo zostawić poniedziałek wolny i przenieść wszystkie zajęcia z piątku tak, aby cały piątek i poniedziałek był wolny.... Przyzwyczaiłem się do wolnych piątków i bardzo mi się to podobało... Nie chce w piątki mieć zajęć!

Offline

 

#4 2008-02-17 10:40:39

Piotrek "starosta"

Moderator

1546638
Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 60
Punktów :   

Re: plan na semestr 6

Ciekawe jak przeniesiesz język ???;D Możemy sobie myśleć o zmianach planu jak poznajdujemy sale i akurat wtedy prowadzący będą mieć czas... nie wiem po co poruszacie temat jak w ogóle jeszcze nic nie wiemy na temat zajęć i prowadzących...jednym zdaniem -> Wszystko okaże się we wtorek;] Pozdro!!!

Ps. Sie zrobi co się będzie dało...

Offline

 

#5 2008-02-19 17:37:19

Piotrek "starosta"

Moderator

1546638
Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 60
Punktów :   

Re: plan na semestr 6

Co do planu to geologia z wtorku zostaje przeniesiona na piątek o godz 12 co tydzień nie co dwa jak jest w podstawowej wersji odrobimy szybciej zajęcia i będziemy mieć wolne;]

Paleontologia wykład przeniesione na czwartek o godz 12 z laborkami się zobaczy jeszcze ;]. Pozdro! Narazie tyle zmian!

Offline

 

#6 2008-02-22 20:23:50

Piotrek "starosta"

Moderator

1546638
Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 60
Punktów :   

Re: plan na semestr 6

Geologia złóż w środę jeszcze normalnie ale są duże szanse na przeniesienie ich na piątek o 14 ewentualnie na czwartek o 14 ale to jeszcze napisze. Pozdro!! Jakieś pytania to pisać;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.robygcityapartments.pun.pl www.pivotwrestling.pun.pl www.ubezpieczeniag14.pun.pl www.narutorpggame.pun.pl www.mahimachadhry.pun.pl